Besök även vår officiella hemsida på www.hammarbyhockey.se

Hammarby IF Ishockeyförening

I en hockeyrink utan uppehåll sedan 7 mars 1921

Kommande matcher

OKTOBER 2026
22 tors 19:30 U18, Torvalla IshallHaninge Anchors HC Hammarby IF
— - —
NOVEMBER 2026
6 fre 19:30 U18, Kärrtorps IPHammarby IF FOC Farsta IF
— - —
8 sön 17:30 U18, Saltsjöbadens IshallSaltsjöbadens IF Hammarby IF
— - —
13 fre 19:30 U18, Kärrtorps IPHammarby IF Lidingö Vikings HC2
— - —
15 sön 19:15 U18, Järfälla IshallJärfälla HC Hammarby IF
— - —
22 sön 18:30 U18, ÄltahallenÄlta IF Hammarby IF
— - —
27 fre 19:30 U18, Kärrtorps IPHammarby IF Haninge Anchors HC
— - —
29 sön 18:30 U18, Farsta IshallFOC Farsta IF Hammarby IF
— - —

Spelade matcher

OKTOBER 2026
18 sön 15:30 U18, Kärrtorps IPHammarby IF Älta IF
— - —
11 sön 18:30 U18, Kärrtorps IPHammarby IF Järfälla HC
— - —
9 fre 19:00 U18, Exakt ArenaLidingö Vikings HC2 Hammarby IF
1 - 5
4 sön 16:00 U18, Kärrtorps IPHammarby IF Saltsjöbadens IF
— - —
SEPTEMBER 2026
27 sön 18:00 U18, Träningsmatch Kärrtorps IPHammarby IF Ishockeyförening Järna SK
— - —
24 tors 19:15 U18, Torvalla IPHaninge Hammarby IF Ishockeyförening
— - —
20 sön 12:30 U18, Träningsmatch Järna IshallJärna SK Hammarby IF Ishockeyförening
— - —
10 tors 20:00 U18, Träningsmatch StortorpshallenTrångsunds IF Hammarby IF Ishockeyförening
— - —
6 sön 18:00 U18, Träningsmatch ÄltahallenÄlta IF Hammarby IF Ishockeyförening
— - —
AUGUSTI 2026
28 fre 20:00 U18, Träningsmatch Stora MossenHammarby IF Ishockeyförening Trångsund IF
3 - 6
Fler spelade matcher »
xSvensk HockeyTV
Ågesta Transport
Clinton
VECTRICAL
Martin Målar
Hagsätra Sport
CCM
Nynäs Tak
Flinks Järn
C-Net Systems
JL Betonghåltagning
Söderqvist Bergsprängning AB
TQI
Zälls El
MaxFix
Lagerbaren
Jesses Krog
Sjöstadens Marina
Spisa Pizza
Restaurang AGAPI
Texas Longhorn Älvsjö
Perfecta Restaurang & Storkök
Harrfors Cykel & Hocketservice
Evident Clean
Bajenprylar
Dina Försäkringar AB
A2 Elentreprenad AB
Bergholms Transporter
SKAB-Gruppen
SB VEntilation
Rörmakaren AB
Audiocom Pendax
Nordic Wellness
KJ Frakt
Portabla Media
Thulin Granberg
Ny Nivå
Clean Casa
Will Brand
JKN Advokat
CL Måleri
Bagisgänget
ICA MAXI Haninge
Coop Kärrtorp
Coop Björkhagen
EB Road Cargo
Optkern i Hammarby
Teamrullen
Södermalms Lås
Bennys Lackering AB
Enskede Cykel
Enskede Bil & Plåt
Sjöstadens Målericenter
Din Körskola i Sickla
Eriksdals Trafikskola
Segerholms Bygg & Måleri AB
Frentab Uthyrning
Aritma
PIXOLO
Erik Ekstrand
Haga Tårtcompani & Bageri
Inga-Brittas Havfrebollar
Smart Garden Sickla
Plantagen
Lekerian
Yengles Mek & Tvätt
Jalkeruds Måleri
Bajen Premium
PerformIQ
MakabGroup
SP Office
Hammarbyiten
Bara Bajare
Bamsingarna
Hammarby Supporterklubb
xSvensk HockeyTV
Ågesta TransportClintonVECTRICALMartin MålarHagsätra Sport
CCMNynäs TakFlinks JärnC-Net SystemsJL Betonghåltagning
Söderqvist Bergsprängning ABTQIZälls ElMaxFixLagerbaren
Jesses KrogSjöstadens MarinaSpisa PizzaRestaurang AGAPITexas Longhorn Älvsjö
Perfecta Restaurang & StorkökHarrfors Cykel & HocketserviceEvident CleanBajenprylarDina Försäkringar AB
A2 Elentreprenad ABBergholms TransporterSKAB-GruppenSB VEntilationRörmakaren AB
Audiocom PendaxNordic WellnessKJ FraktPortabla MediaThulin Granberg
Ny NivåClean CasaWill BrandJKN AdvokatCL Måleri
Bagisgänget
ICA MAXI HaningeCoop KärrtorpCoop BjörkhagenEB Road Cargo
Optkern i HammarbyTeamrullenSödermalms LåsBennys Lackering ABEnskede Cykel
Enskede Bil & PlåtSjöstadens MålericenterDin Körskola i SicklaEriksdals TrafikskolaSegerholms Bygg & Måleri AB
Frentab UthyrningAritmaPIXOLOErik EkstrandHaga Tårtcompani & Bageri
Inga-Brittas HavfrebollarSmart Garden SicklaPlantagenLekerianYengles Mek & Tvätt
Jalkeruds MåleriBajen PremiumPerformIQMakabGroupSP Office
HammarbyitenBara BajareBamsingarnaHammarby Supporterklubb